Pomysłodawca

Stworzył akcję dajkurtkę.pl

marcin-kozerawski

Poznaj osobę odpowiedzialną
za akcję dajkurtkę.pl

Marcin Kozerawskiuważam, że każda pomoc dla innej osoby umacnia nas samych. 

W dzisiejszym czasach nie wszyscy mają równe szanse
Pomaganie innym bez oczekiwania na policzalne korzyści sprawia, że każdy czuje się lepszy, bardziej wartościowy. Kiedy niesiemy Pomoc innym  życie nabiera głębszego sensu, sprawia, że można poczuć, po co się żyje. Pomoc innemu to najbliższa forma przebywania z drugim człowiekiem.

Na co dzień jesteśmy skupieni na sobie, swoich sprawach. Często nie zauważamy innych osób, ich problemów, ich ograniczeń. Dzisiejsze czasy jednych umacniają a inne osoby popadają w depresje i poważne problemy. Dla mnie każda trudna sytuacja w której się znajduje sprawia, że się uczę, wyciągam z niej wnioski i się umacniam. Każdy z nas popełnia błędy jednak nie wszyscy potrafią wykorzystać popełnione błędy jako korzyść. Popełnianie błędów musi być częścią naszego życia. Zanim coś powstanie musi być wykonane setki prób, bez popełnionych błędów nie było by dzisiaj na świecie niczego. To one kształtują człowieka.

"Nigdy również nie wiadomo, jak potoczy się  każdego z nas los."

Marcin Kozerawski

Wszystko może się szybko odmienić, każdy zna przecież kogoś, kto miał naprawdę dużo, a nagle wszystko stracił – wypadek czy choroba. Nigdy nie wiadomo, czy my również będziemy potrzebowali pomocy. Choroba, kryzys finansowy, ograniczenia, to część życia i trzeba pamiętać, że w każdej chwili mogą one dotknąć każdego z nas.

Pomoc bezinteresowna, sprawia też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej radosny, przyjazny.. Nawet najmniejszą pomocą budujemy lepszy świat.

W swoim życiu popełniłem bardzo dużo błędów, wiele razy upadałem na samo dno, firmy które prowadziłem potrafiłem stracić poprzez to, że dopiero się uczyłem zarządzania firmą. Dzięki temu wiem, że pomoc dla innych jest najważniejsza. 

Bezdomny obok którego dzisiaj przechodzisz kiedyś mógł jeździć mercedesem, rodzice dziecka dla którego dajesz kurtkę kiedyś mieszkali w apartamencie a dzisiaj nie mają pieniędzy, nie mają siły się podnieść.

Chcę aby ludzie nawzajem się wspierali a nie wyzywali, hejtowali, poniżali innych za błędy. Bądź dla innych inspiracją, pomóż aby bezdomny mógł wstać i na nowo mógł budować swój biznes, aby rodzice dziecka którym dzisiaj dajesz kurtkę za kilka lat ponownie mogli zamieszkać w apartamencie. Nie poddawajmy się. Napisałem 7 książek które niebawem wydam. Na książkach nie będę zarabiał, cały dochód z książek przeznaczam na kurtki dla dzieci. Również prowadzę wykłady motywacyjne aby słuchacze na nowo nabrali pewności siebie, aby ruszyli do przodu po swojej porażce. Życie dopiero się zaczyna.